VEDAT BİLAL YILMAZ

1991 Mersin doğumluyum, küçük yaşlardan itibaren çalışmaya başlamam bana hayatın içinde bilfiil bulunma imkanı sağladı. Bu durum, her yaştan kişi ve toplumun her kesiminden bireylerle birebir iletişim imkanı yakalamama vesile olup, insani meselelere olan hassasiyetim bu sayede gelişerek iletişim yeteneklerimin gelişmesine de yardımcı oldu.

Eskişehir Teknik Üniversitesi İngilizce İnşaat Mühendisliği mezunuyum.
Bu alanı dil eğitimimi tamamlamak için bilinçli olarak seçtiğimde beşinci çakranın dil öğrenme görevini de yerine getireceğimden o yıllarda henüz habersizdim. Sonraları anladım ki tekamül sürecimizde ilerlerken bazen hayat bizi o yola iteklerken bazen de bizim gayretlerimizle yola giden sapağı kaçırmamamız gerekiyor.

Sprititüel alanla olan bağlantım, çocukluk yıllarımda aldığım eğitimlerle başlayıp, hayatımın her döneminde önce iradem dışında bilgilerin önüme gelmesi, sonrasında da bu bilgileri bilinçli olarak araştırarak pekiştirmem sonucu yoluma bu alanda devam etmeme neden oldu.

Erken gençlik dönemlerimden itibaren bilimsel konulara duyduğum merak, spiritüel alanlarda ilerlememde büyük bir ilham kaynağı olmuştur.

Yıllar sonra katıldığım bir aile dizimi oturumunda sistemin görev olarak Numeroloji İlmini bana atadığını öğrendiğim günden itibaren bu alanda çalışmalarıma başladım.

Halâ Numeroloji alanında çalışmalarıma devam etmekteyim ve bu yüksek enerjili sistemi kullanarak hazırladığım yaklaşık yirmi beş sayfalık kişiye özel bireysel numeroloji, ilişki analizleri ve Numeroloji Eğitimleri ile danışanlarıma hizmet vermeye devam etmekteyim.

İngilizce analizlerle de Yurtdışında yaşayan yabancı uyruklu kişilere Anadolu Numerolojisi’nin ilham verici kapılarını aralayarak rehberlik sağlamaktayım.

Bütüne ve insanlığa olan hizmetimi yaşamım boyunca ışığın izinde ilerleyerek devam ettirmeyi arzu ediyorum.