Şirket Numerolojisi Nedir?

Şirket Numerolojisi Nedir?

İş için Numeroloji, kârlılığı ve genel olarak şirketin kaderinde birçok şeyi önceden belirleyecek gerçek bir rehberdir. Bunun için hangi noktaların önemli olduğu ve nasıl olumlu hale getirilebileceğine değinmeliyiz. Bu noktada iş Numerolojisinin bir şirketi nasıl çağırmayı önerdiğini ve açılış tarihlerinin ve önemli faaliyet aşamalarının ne olması gerektiği hakkında konuşmamız gerekir.

Bir şirket kurmadan önce birçok iş adamı, ne adı ne de faaliyetinin başladığı tarih olan Numerolojik titreşime dikkat etmez. Bu durumda da şirketin gelişmesi adına verilen emekler boşa bir çaba olabilmekte, çünkü şirketler de tıpkı bir kişi gibi, ayrı bir birim olan bir organizasyon gibi, kompozisyonunu oluşturan harflerden oluşan ismin ve tarihin titreşimine maruz kalır. Ve şirketin sunduğu ürün ve hizmetlerle uyumlu olmaması başarısızlığa sebebiyet verir.

Bununla birlikte, iş dünyasında Numerolojideki sayıları “en iyi” ve “en doğru” şekilde seçseniz bile, fikirlerin, planın, iyi bir ürün veya hizmetin, pazarlamanın ve müşterilerin yerini alamayacağını da belirtmek gerekir. Ancak şirketin kuruluş tarihi ve adı Evrensel Yasalar açısından doğru bir şekilde seçilirse, bu, işletmenin başarısında çok önemli bir faktör olacaktır. Özetle, doğru isim ve tarihle bir şirketi kurmuş olmanız tek başına başarıyı getirmeyecek olup, aynı zamanda bu titreşimlere uygun bir çalışma ekibi, pazarlama, plan ve ürün seçimlerinizi de yapmanız gereklidir.

Bir işletme adı sadece akılda kalıcı ve hatırlanması kolay değil, aynı zamanda Numeroloji açısından doğru seçilmelidir. En büyük şirketlerin bu alandaki uzmanların yardımını kullanmaları, doğru isme sahip olmaları ve doğru zamanda doğmaları asla tesadüf değildir.

Daha da derinlere inecek olursak, o zaman işletme için bir isim seçerken, gelecekteki girişimcinin Numerolojik portresine bakmalı ve kurmak istediği işletmenin başarı şansı olup olmadığını öğrenmeliyiz. Gerçek şu ki, potansiyel faaliyet her zaman sahibinin doğal yetenekleri ile örtüşmez. Kişiler çoğu zaman, sadece para kazanmak ister ve kendi görüşüne göre en karlı olan işi yapmaya karar verir. Ne yazık ki, bu tutarsızlık, dengesizlik ve sorunlar yaratır. Bu sebeple “Şirket Numerolojisi” kişiye kendi “Bireysel Numeroloji Analizi” ile verilmelidir. Bu şekilde kişi, kendi potansiyelini öğrenip doğru seçimler yapacaktır.

Kimsenin, kuruluşun adının bir kartvizit olduğunu, onunla bir şekilde temas kuran herkesin bunu duyduğunu ve dolayısıyla insanların bilinçaltını etkilediğini açıklamasına gerek yoktur. Büyük şirketler ve kuruluşlar bunun farkındadır, bu nedenle yarattıkları ürün isimleri asla şans meselesi değildir. İsimlerdeki her harf, şirketin potansiyelini belirlemek için belirli bir anlama sahiptir ve şirketin temel özelliklerini gösterir.

Şirket isminin ve kuruluş tarihinin doğru seçimi ilk bakışta göründüğü kadar kolay olmamakla birlikte mümkündür. Ancak tüm unsurların seçimi % 100 refahı garanti etmez. En iyi adlandırma kuralı bile, şirket sahibi ve çalışanların projeye gerektiği gibi bağlı kalmazsa kar elde etmekte başarısız olacaktır. Firmanın kurulduğu günden kaynaklanan titreşim onu ​​destekleyecek veya tersine zayıflatacaktır. Doğru seçilmezse, işletme sahibi ek zorluklarla karşılaşacak ve yararlı faaliyetlerinin etkisi daha az olacaktır. Bazen seçilen isim o kadar kötüdür ki, ilk başta her şeyin yolunda gitmiş gibi görünmesine rağmen, fiyasko sadece bir an meselesidir. Bu nedenle, bir iş kurmanın, uygun bir isim seçmenin Numerolojisi “eğlence” değildir, çünkü tüm bunlar işletmenin gelecekteki “kader” sorusunu etkileyebilir.

Seçim yapmadan önce, işten ne istediğinizi, hangi özellikleri azaltmak ve hangilerini çoğaltmak istediğinizi dikkatlice düşünmelisiniz. Sonuçta, şirketin adı, belirli hedefleri olan belirli kişileri çekecektir. Sizin ve şirket çalışanlarının onunla etkileşime girmesi de önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir